O Skrego

Skrego:

Jesteśmy agencją interaktywną stawiającą na ciągły rozwój firmy, doskonalenie i poszerzanie umiejętności naszej kadry. W naszej firmie znajdziesz:

Skrego

Firma „Skrego” powstała w 2016 roku. Od samego początku działalności nastawieni jesteśmy na profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie zarówno obsługi, jak i sprzedaży rozwiązań oraz usług informatycznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala to tym samym zapewnić Klientom pełną obsługę w zakresie biznesowym, informatycznym i technologicznym. Zajmujemy się tym co nowoczesne, profesjonalne i przynoszące wymierne efekty. Nie tracimy czasu na rzeczy nie dające wyraźnych, pozytywnych skutków.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Misja firmy Skrego

Pomagamy naszym klientom w zapewnieniu ich biznesom profesjonalnego zaplecza informatycznego w zakresie stron www, reklam oraz rozwiązań IT, z gwarancją profesjonalizmu, solidności, skuteczności i najwyższej jakości usług.

Nasi klienci

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze bierzemy pod uwagę aspekt funkcjonalny, technologiczny oraz ekonomiczny, ponieważ punktem wyjścia dla nas są potrzeby klienta oraz specyfika jego branży i jego odbiorców. Dajemy Ci nasze doświadczenie i wiedzę, a także gwarancję, że projekt spełni Twoje oczekiwania. Poniżej dla kogo do tej pory pracowaliśmy i jakie projekty wykonaliśmy.

Tworzymy rozwiązania, które stanowią nową wartość Twojej firmy w Internecie.

Zespół Skrego tworzą profesjonaliści. Wiemy jak zaprojektować serwis www i co trzeba zrobić, aby zaistnieć w sieci. Wszystkie nasze działania mają na celu pomóc w tym Twojej firmie. Tworzymy responsywne strony www, które są czytelne i dobrze wyglądają niezależnie od rozdzielczości ekranu. Ponadto prosty w obsłudze i za każdym razem dostosowany do potrzeb system zarządzania treścią Wordpress pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Wszystkie projekty wykonujemy kompleksowo, zaczynając od stworzenia specyfikacji i mapy strony, poprzez projektowanie grafiki i kodowanie, a kończąc na konfiguracji serwera i pozycjonowaniu. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Nasze umiejętności

Projekty graficzne
Autorska grafika gwarantuje unikalny wygląd strony.
HTML/CSS
Czysty i przejrzysty kod źródłowy według aktualnych standardów.
Mobilne strony
Wszystkie strony wykonujemy w wersjach responsywnych.
Programowanie
Innowacyjne rozwiązania na Twojej stronie www.
Projektowanie stron
Tworzenie stron w zgodnie z obecnymi standardami.